Aktualności, promocje...

Maciej Kot, ambasador Bridgestone, w reprezentacji olimpijskiej

Maciej Kot, ambasador kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, został powołany do reprezentacji Polski na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018.

Maciej Kot, ambasador Bridgestone, w reprezentacji olimpijskiej

10, 17 i 19 lutego polscy skoczkowie narciarscy wystartują w trzech konkursach olimpijskich – dwóch indywidualnych i jednym drużynowym. Jednym z zawodników, którzy powalczą o medale dla Polski będzie Maciej Kot, ambasador kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”. Jest on żywym przykładem na to, jak ważne – w sporcie, ale także w życiu – są wiara we własne marzenia i wola do pokonywania przeszkód, które pojawiają się na drodze do ich spełnienia. Maciej, dzięki swojej wytrwałości, będzie miał okazję rywalizować z najlepszymi skoczkami na świecie podczas najważniejszych zawodów dla każdego sportowca – igrzysk olimpijskich.

„Dołączyłem do kampanii Bridgestone, ponieważ doskonale pokazuje ona, jak wiele można osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. Igrzyska olimpijskie to wspaniałe wydarzenie, jedno z najważniejszych w mojej karierze. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby reprezentować na nich Polskę, a teraz nadszedł czas, aby uzyskać dobry wynik.” – powiedział Maciej Kot.

Ideą nowej kampanii Bridgestone w Polsce „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” jest uświadomienie ludziom, że niezłomność i determinacja są kluczem do osiągnięcia wielkich celów. Przedstawiając historie polskich bohaterów olimpijskich, takich jak Maciej Kot, Bridgestone chce inspirować ludzi do walki o marzenia, bez względu na to, jak trudne wydają się do zrealizowania.

Pierwsze treningi przed olimpijskimi zawodami rozpoczną się już 7 lutego w Korei Południowej. Trzymajmy kciuki za Maćka i całą polską kadrę!


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych