Aktualności, promocje...

Hankook jako oryginalne wyposażenie marki Scania

Firma Hankook, dostarczać będzie ogumienie z serii SmartWork do zastosowań w budownictwie w postaci oryginalne wyposażenia szwedzkiemu producentowi pojazdów użytkowych Scania.

Początkowo na liście znajdzie się siedem opon w rozmiarach 22,5 i 24 cali. Klienci zarządzający flotami pojazdów i przedsiębiorstwa transportowe mogą zamawiać je w trzech europejskich fabrykach firmy Scania w Zwolle (Holandia), Södertälje (Szwecja) i Angers (Francja). W ogumienie marki Hankook wyposażone będą między innymi nowej generacji pojazdy budowlane Scania XT.

Hankook jako oryginalne wyposażenie marki Scania

Od teraz firma Hankook, producent opon klasy premium, będzie dostarczać pięć dodatkowych wersji ogumienia do pojazdów budowlanych Scania, w tym do nowej generacji maszyn XT. Na liście znalazły się opony na oś skrętną SmartWork AM06, SmartWork AM09 i SmartWork AM15+, jak i opony na oś napędową SmartWork DM06 i SmartWork DM09.

Producent pojazdów użytkowych wchodzi w skład grupy Volkswagen. Jest to najnowszy odbiorca oryginalnego wyposażenia do ciężarówek marki Hankook. Umowa Hankook z firmą Scania na dostawy opon w ramach oryginalnego wyposażenia obejmuje aktualnie Europę. Łącznie dostarczanych jest 26 modeli w rozmiarze 22,5 i 24 cala. Oprócz ogumienia do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w budownictwie firma Hankook dostarcza szwedzkiemu producentowi pojazdów użytkowych opony z serii e-cube MAX przeznaczone do transportu dalekobieżnego i SmartFlex, tj. całoroczne ogumienie do zastosowań średniodystansowych. Zostały one specjalnie przystosowane do warunków europejskich, gdzie korzyści środowiskowe i ekonomiczne odgrywają istotną rolę.

Współpraca między firmą Scania i Hankook obejmująca dostawy oryginalnego wyposażenia jest drugim porozumieniem w obrębie grupy Volkswagen związanym z segmentem pojazdów użytkowych o dużej ładowności. Hankook dostarcza od 2015 roku różne modele opon spółce MAN Truck & Bus.

Han-Jun Kim, dyrektor Hankook Tire Europe, komentuje: „Cieszy nas możliwość rozszerzenia współpracy z firmą Scania. Projektując opony do zastosowań w budownictwie, musimy kierować się jak największą wytrzymałością. Seria produktów SmartWork w pełni przekonała inżynierów szwedzkiego producenta”.


Źródło: Hankook
Udostępnij

Hankook opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych