Aktualności, promocje...

Wygraj bilety na finał Ligi Europy UEFA

Obejrzyj ważny mecz i zagraj w finałowym spotkaniu. Wygraj bilety na finał Ligi Europy UEFA rozgrywany 24 maja w Sztokholmie i zdobądź punkty dla swojej drużyny w meczu finałowym dla fanów marki Hankook.

Wygraj bilety na finał Ligi Europy UEFA W następstwie udanej, zeszłorocznej kampanii firma Hankook Tire uruchamia internetowy konkurs pod adresem https://hankook.stockholm-showdown.com, w którym można wygrać bilety na mecz finałowy Ligi Europy UEFA 2017TM rozgrywany w Sztokholmie (Szwecja), a także na finałowe spotkanie dla fanów marki Hankook. Uczestnicy będą mogli spróbować swojego szczęścia do 10 maja br., a zwycięzcy zobaczą na żywo spotkanie na stadionie Friends Arena w Sztokholmie.

Fani piłki nożnej z całej Europy z niecierpliwością oczekują zwieńczenia sezonu. Zbliża się mecz finałowy Ligi Europy UEFA. Jako jeden z głównych sponsorów, firma Hankook korzysta z okazji, by zaprosić entuzjastów piłki nożnej na finał Ligi Europy 2017. Wydarzenie odbędzie się 24 maja br. w Sztokholmie (Szwecja), na stadionie Friends Arena.

Nagrodą główną będą nie tylko dwa podwójne zaproszenia na mecz finałowy Ligi Europy UEFA, ale także udział w finałowym meczu dla fanów marki Hankook. Zespoły, które staną naprzeciw siebie poprowadzą Henrik Larsson i Freddie Ljungberg, dwaj legendarni szwedzcy piłkarze. Spotkanie rozgrywane będzie na tym samym boisku na stadionie Friends Arena, na którym dzień wcześniej odbędzie się finał Ligi Europy UEFA. Nagroda obejmuje podróż do Sztokholmu i zakwaterowanie.

Nawet jeżeli nie masz na tyle szczęścia, by wygrać nagrodę główną, możesz liczyć na inne atrakcje. Drugą nagrodą będą dwa zestawy wysokiej klasy opon marki Hankook, natomiast trzecia nagroda to 1 z 10 oryginalnych piłek meczowych marki Adidas.

Aby przystąpić do konkursu, odwiedź stronę https://hankook.stockholm-showdown.com i weź udział w grze, wybierając swojego trenera, pozycję, numer na koszulce i opony, które chcesz wygrać oraz odpowiedz na pytanie konkursowe.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni 10 maja 2017 r. Życzymy powodzenia!


Źródło: Hankook
Udostępnij

Hankook

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych