Aktualności, promocje...

Futbolowa pasja napędzana niemiecką technologią

Continental Opony Polska z pasją pomaga spełnić marzenia 400 młodych piłkarzy rywalizujących w Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W tym roku dzieci pojadą na Mistrzostwa Europy UEFA Under-21, aby kibicować najlepszym zawodnikom poniżej 21 roku życia.

Futbolowa pasja napędzana niemiecką technologią

Polski oddział koncernu Continental, jako firma społecznie odpowiedzialna, pomaga najmłodszym rozwijać ich futbolowe pasje. Od 6 lat wspiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych i jest głównym sponsorem Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Ponadto jest również głównym sponsorem Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które rozgrywane są od 2013 roku w Warszawie. Do tej pory odbyło się 7 turniejów krajowych i 4 edycje Mistrzostw Świata, w których łącznie udział wzięło niemal 3000 dzieciaków z 30 krajów.

Continental nagradza pasję
W tym roku, dzięki wsparciu Continental Opony Polska, 400 zawodników biorących udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka będzie mogło na żywo obejrzeć zmagania piłkarzy, którzy zagrają w Mistrzostwach Europy UEFA Under-21.

Wierzymy, że dzięki takim akcjom dzieci uwierzą we własne siły oraz zrozumieją, że sportowa pasja i ciężka praca mogą zmienić ich życie. Będą mogli zobaczyć swoich idoli i poczuć atmosferę rywalizacji na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasza pasja do motoryzacji wspiera ich piłkarską pasję!” – powiedziała Ewa Ostapczuk–Wasilewska, Media & Communication Manager w Continental Opony Polska.

Mistrzostwa Europy UEFA Under-21 odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 roku. Młode piłkarskie talenty będą rywalizować na stadionach w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. W Turnieju wezmą udział piłkarze urodzeni po 1 stycznia 1994 roku. To oznacza, że w składzie reprezentacji Polski mogą znaleźć się Arkadiusz Milik, Karol Linetty, Piotr Zieliński czy Bartosz Kapustka, którzy mają już status graczy pierwszej reprezentacji.


Źródło: Continental
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych