Aktualności, promocje...

Gwiazdki Michelin dla restauracji Atelier Amaro i Senses

Warszawskie restauracje Atelier Amaro i Senses zachowały Gwiazdki Michelin. Właśnie ukazał się Czerwony Przewodnik Michelin „Main Cities of Europe 2017”. Warszawska restauracja „Kieliszki na Próżnej” zyskała wyróżnienie Bib Gourmant, przyznawane za korzystny stosunek jakości potraw do ich ceny.

Czerwony Przewodnik Michelin „Main Cities of Europe 2017”

Gwiazdka Michelin, która niezmiennie od wielu lat jest uznawana za najwyższe wyróżnienie sztuki kulinarnej, stanowi marzenie szefów kuchni i właścicieli restauracji. Uwzględnienie lokalu w przewodniku to decyzja inspektorów Michelin. Dla restauratorów z całego świata już samo znalezienie się w Czerwonym Kulinarnym Przewodniku jest sukcesem.

W tym roku inspektorzy Michelin ocenili restauracje w 44 miastach z 20 krajów europejskich. 3 Gwiazdki Michelin ma obecnie 20 europejskich restauracji, 91 lokali ma 2 Gwiazdki, a 386 restauracji 1 Gwiazdkę. W tym roku inspektorzy przyznali europejskim restauracjom 51 nowych gwiazdek.

W przewodniku „Main Cities of Europe” restauracjom przyznawane są następujące symbole:

- Gwiazdki Michelin – za walory smakowe potraw (od jednej do trzech gwiazdek),

- Sztućce (Łyżka & Widelec) – za wystrój, jakość obsługi, atmosferę lokalu (od jednego do pięciu sztućców),

- Bib Gourmand – za stosunek jakości do ceny.

Czerwony Kulinarny Przewodnik Michelin ukazuje się od ponad 100 lat i jest uznawany za najważniejszy przewodnik kulinarny na świecie – stanowi numer jeden zarówno pod względem wysokości sprzedaży, jak i historii oraz reputacji.


Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych