Aktualności, promocje...

Nokian zacieśnia współpracę z producentami samochodów z Europy Środkowej

Grupa BMW zatwierdziła opony zimowe Nokian WR D4, jako oryginalne wyposażenie modelu BMW X1. Opony w rozmiarze 225/55 R17 97H stanowią idealne uzupełnienie aut typu SAV (Sports Activity Vehicle) o wysokich osiągach.

Opona Nokian WR D4

Nokian WR D4 to opona zimowa nowej generacji, stworzona przez Nokian Tyres z myślą o warunkach pogodowych panujących w Europie Środkowej. Zapewnia doskonałą przyczepność oraz komfortowe prowadzenie nawet przy wysokich prędkościach. Opona spełnia surowe wymagania stawiane przez Grupę BMW, a przy tym stanowi bezpieczny i jednocześnie stylowy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie jakość.

Aby stać się częścią oryginalnego wyposażenia pojazdów Grupy BMW, opona Nokian WR D4 musiała z powodzeniem przejść szczegółowe testy prowadzone w ramach programu producenta. Dzięki temu, można mieć pewność, że jest optymalnie dopasowana do właściwości jezdnych najwyższej klasy samochodów i pozwoli kierowcom maksymalnie wykorzystać potencjał auta oraz jego opon.

Nokian Tyres od dłuższego czasu aktywnie współpracuje z producentami samochodów, w szczególności z markami obecnymi w krajach nordyckich. Współpraca z Grupą BMW rozszerza ten zakres działalności i wzmacnia pozycję Nokian Tyres w Europie Środkowej. Ten region to największy rynek opon zimowych na świecie, przez co w oczywisty sposób jest jednym z najważniejszych sektorów rozwoju Nokian Tyres.

Współpraca z Grupą BMW pokazuje, że nasza firma, czyli producent opon pochodzący z najdalej wysuniętego na północ zakątka świata, cieszy się dużym szacunkiem, a nasze produkty są doceniane. To dla nas bardzo ważny krok na drodze do dalszego rozwoju działań związanych z oryginalnym wyposażeniem oraz naszej działalności biznesowej” – mówi Markus Honkala, Manager Grupy ds. sprzedaży w Nokian Tyres.

Nokian Tyres odpowiada za produkcję opon zimowych dostarczanych do BMW. Opony powstają w fińskiej fabryce mieszczącej się w Nokii – miejscu, w którym ponad 80 lat temu narodziła się pierwsza na świecie opona zimowa.


Źródło: Nokian
Udostępnij

Nokian opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych