Aktualności, promocje...

Opona Bridgestone DriveGuard Winter doceniona w teście Motor

Opona Bridgestone DriveGuard Winter zajęła drugie miejsce w prestiżowym teście opon zimowych tygodnika Motor. Autorzy rankingu docenili nowy bieżnik za jego wszechstronność w zróżnicowanych warunkach zimowych, szczególnie za bardzo dobre osiągi na mokrej nawierzchni.

Opona Bridgestone DriveGuard Winter doceniona w teście Motor

Eksperci tygodnika Motor wzięli pod lupę zimowe opony w rozmiarze 185/65 R15 i sprawdzili ich osiągi w 15 kategoriach. Nowy model Bridgestone okazał się bezkonkurencyjny w testach sprawdzających właściwości jezdne oraz hamowanie z ABS na suchej nawierzchni. Równie dobrze opona sprawdziła się podczas prób hamowania na mokrej nawierzchni, a w jeździe po mokrym okręgu osiągnęła najlepszy wynik.

Opona ta jest przeznaczona do wszystkich samochodów osobowych z systemem TPMS. Jest kontynuatorem letniej opony DriveGuard, która cieszyła się dużą popularnością wśród klientów. Łączy ona w sobie nie tylko bardzo dobre właściwości jezdne w różnych warunkach drogowych, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa i zarazem komfortu. Dzięki specjalnej konstrukcji kierowca jest w stanie zachować kontrolę nad pojazdem i kontynuować podróż z prędkością do 80 km/h na dystansie do 80 km mimo uszkodzenia opony i całkowitej utraci ciśnienia. Wystarczająco szybko i daleko, aby bezpiecznie zakończyć podróż w zimowych warunkach albo dojechać do dogodnego warsztatu serwisowego.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych