Aktualności, promocje...

Opony całoroczne Goodyear wybrane przez Audi

Najnowsza generacja opon całorocznych amerykańskiego koncernu została wybrana przez Audi na wyposażenie fabryczne nowego modelu Q2. Ogumienie będzie montowane w dwóch rozmiarach 215/60R16 95V i 215/55R17 94V.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 dla Audi Q2

Opony będą nosić oznaczenie ‘AO’ potwierdzające, że jest to oryginalne wyposażenie zatwierdzone przez markę Audi.

Vector 4Seasons Gen-2 została zaprojektowana z myślą o kierowcach, którzy mieszkają na obszarach, w których zimy są łagodniejsze. To rozwiązanie dla osób, które − nie chcąc wymieniać opon letnich i zimowych w zależności od sezonu − szukają kompromisowego rozwiązania. Ogumienie sprawdzi się najlepiej w środowiskach miejskich, w których występują zróżnicowane warunki drogowe i pogodowe.

Wzór bieżnika Vector 4Seasons Gen-2 dostosowano do potrzeb zarówno letnich jak i zimowych, o czym świadczy oznaczenie M+S i symbol płatka śniegu na ścianie bocznej opony. Dzięki technologii SmartTread, ogumienie doskonale zachowuje się podczas trudnych warunków drogowych przy podającym deszczu, w marznącym śniegu i w czasie oblodzenia. Stabilność, właściwości prowadzenia i trwałość to najważniejsze cechy, które wyróżniają drugą generację opon

„Po raz kolejny z dumą ogłaszamy, że opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zostały wybrane przez wiodącego producenta samochodów, tym razem markę Audi. Opona ta jest sprosta wymaganiom wielofunkcyjnego samochodu. Kierowcy mogą teraz prowadzić w różnych warunkach drogowych i pogodowych nie zmieniając opon przed zimą czy latem” -powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający Goodyear ds. opon osobowych przeznaczonych na rynek OE w regionie EMEA.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych