Aktualności, promocje...

Sprawdź za darmo swój akumulator przed sezonem

27 października 2017 r., wystartowała czwarta edycja akcji Centra Mocy. W jej trakcie kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić akumulator w sieci serwisów Point S UNIGUM. Akcja trwa do 30 listopada 2017 r.

Sprawdź za darmo swój akumulator przed sezonem

Dlaczego akumulatory nie lubią zimy?
W pełni sprawny i naładowany akumulator już w temperaturze 0 st. C będzie miał obniżoną sprawność do 80%. Gorzej, jak temperatura spadnie jeszcze niżej. Przy -15 stopniach jest to 70%, a przy siarczystym mrozie -25 st. C tylko 60% sprawności. W przypadku mocno eksploatowanych akumulatorów ta wartość może być jeszcze niższa! Nie daj się zaskoczyć zimie i sprawdź bezpłatnie moc swojego akumulatora w jednym Centrów Mocy Point S UNIGUM.

Jak sprawdzić swój akumulator w Centrum Mocy Point S UNIGUM?
Większość z nas uważa, że skoro kontrolka akumulatora gaśnie zaraz po włączeniu silnika, to wszystko gra. Warto jednak sprawdzić przed zimą, czy nie spotka nas czasem przykra niespodzianka na drodze. Jak to zrobić? Nie baw się w mechanika. Każdy akumulator może zostać sprawdzony przez fachowców na profesjonalnym sprzęcie w jednym z Centrów Mocy Point S UNIGUM. I to całkowicie za darmo.

Na czym polega badanie akumulatora w Centrum Mocy Point S UNIGUM?
Badanie nie trwa długo, zwykle parę minut. Po jego zakończeniu diagnosta przyklei na Twój akumulator naklejkę z informacją o jego stanie. Jeśli okaże się, że Twój akumulator nie potrzebuje wymiany to ruszaj bezpiecznie w drogę. Jeśli natomiast wymiana będzie konieczna będziesz mógł to zrobić na miejscu. Nie zapomnij spytać o rabat na nowy akumulator. Rabatu nie musisz od razu wykorzystywać, będzie on ważny cały rok.


Centra Mocy Point S UNIGUM
zapraszają na bezpłatną diagnostykę akumulatora.


Źródło: Centra
Udostępnij

akumulatory promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych