Aktualności, promocje...

Camso Polska docenia Point S UNIGUM za współpracę

Na początku października 2017 firma Camso Polska S.A. obchodziła na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim 20-lecie istnienia. Point S UNIGUM został wyróżniony w trakcie spotkania urodzinowego dyplomem za współpracę.

Camso to firma z kanadyjskim rodowodem zajmująca się produkcją i dystrybucją opon przemysłowych radialnych, diagonalnych, pełnych superelastycznych do wózków widłowych oraz gąsienic gumowych do potężnych ciągników rolniczych. Opony Camso zaczynają się sprawdzać tam, gdzie kończy się asfaltowa droga. Rynek opon na świecie ma wartość około 210 mld dolarów, z czego przemysłowe stanowią 11 proc. Camso znajduje się wśród największych graczy tego segmentu obok ATG, BKT, Bridgestene'a, Continentala, Goodyeara, Michlin, czy Trelleborga.

Camso Polska docenia Point S UNIGUM za współpracę

Na 20 jubileuszowych urodzinach Camso Polska spotkali się pracownicy i współpracownicy firmy. Jubileusz był pełen gratulacji i wyróżnień. Wzięliśmy też udział w zajęciach terenowych, by osobiście sprawdzić walory produktów Camso zamontowanych na maszynach JCB.

Gratulujemy firmie Camso Polska wspaniałego jubileuszu i dziękujemy za docenienie naszej współpracy.


Źródło: UNIGUM
Udostępnij

Camso opony UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych