Aktualności, promocje...

Kup opony Uniroyal, odbierz audiobook i wygraj wyjazd na ferie

Kup w serwisie Point S UNIGUM komplet opon zimowych Uniroyal. Zarejestruj dowód zakupu i odbierz nagrodę gwarantowaną w postaci audiobooka! Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd na ferie!

Kup opony Uniroyal, odbierz audiobook i wygraj wyjazd na ferie

Kupując w sieci serwisów Point S UNIGUM komplet opon zimowych Uniroyal w okresie 9.10-30.11.2017 r., otrzymujesz dostęp do kolekcji audiobooków.

Kup opony Uniroyal, odbierz audiobooka i wygraj wyjazd na ferie - audiobooki

Do wyboru masz jeden z 8 tytułów. W promocji do odebrania jest 3000 gwarantowanych audiobooków. Decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń.

Kup opony Uniroyal, odbierz audiobooka i wygraj wyjazd na ferie - bon 5000

Aby wygrać rodzinny wyjazd na ferie, weź udział w konkursie Uniroyal Zasady są proste: wejdź na stronę www.uniroyalpromocja.pl, wybierz 3 z 9 podanych ilustracji i opisz historię. Wygrywa 5 najciekawszych zgłoszeń.

Sprawdź szczegóły na www.uniroyalpromocja.pl.


Źródło: Uniroyal
Udostępnij

opony promocja Uniroyal

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych