Aktualności, promocje...

Kup opony Semperit i zaoszczędź nawet 1200 PLN - promocja

Nie jeździłeś jeszcze na oponach Semperit? Chcesz przetestować najnowsze modele opon? Semperit, marka koncernu Continental, przygotował dla klientów flotowych akcję promocyjną, w której floty mogą zaoszczędzić na zakupie opon nawet do 1200 złotych.

Kup opony Semperit i zaoszczędź nawet 1200 PLN

Akcja trwa od 9 zpaździernika do końca listopada 2017 roku i jest skierowana do flot transportowych.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.semperit-online.pl.

Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłany kod promocyjny upoważniający do zniżki 100 złotych przy zakupie jednej opony. Na pojedynczy kod, złożony z ciągu pięciu znaków, można zamówić maksymalnie 12 sztuk opon, czyli zaoszczędzić nawet 1.200 złotych! Liczba kodów rabatowych jest ograniczona.

Otrzymany kod należy podać w momencie składania zamówienia w jednym z serwisów Point S UNIGUM.

Promocja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Więcej szczegółów oraz regulamin akcji są dostępne na stronie www.semperit-online.pl


Źródło: Semperit
Udostępnij

opony promocja Semperit

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych