Aktualności, promocje...

Najlepsze wyposażenie na zimę od Hankook

Na najbliższe pierwsze fale mrozów producent opon klasy premium, firma Hankook, jest optymalnie przygotowana – ze swoją ofertą opon zimowych do samochodów ciężarowych i autobusów. Wraz z oponami dla osi kierowanej i napędowej oraz oponą do przyczep serii SmartControl Hankook oferuje klientom niezawodne kompleksowe rozwiązanie na zimę: najlepszej jakości opony na lód i śnieg.

Najlepsze wyposażenie na zimę od Hankook

Ciężarowa opona SmartControl AW02 firmy Hankook to zimowa królowa szos. Można zastosować ją zarówno na osi kierowanej, jak i na wszystkich innych pozycjach. Opony, które można zastosować na wszystkich pozycjach, tak jak pozostałe z serii SmartControl przekonują nie tylko oznaczeniem M+S, lecz dodatkowo także symbolem Three Peak Mountain Snowflake (3PMSF), który świadczy o świetnym przystosowaniu do warunków zimowych.

Profil opony SmartControl DW07 jest zaprojektowany specjalnie do bezpiecznej jazdy po zimowych, zaśnieżonych drogach. Specjalne opony zimowe Hankook dla osi napędowej są wyposażone w bardzo szeroki bieżnik, który zwiększa powierzchnię styku opony z podłożem, optymalizując w ten sposób przyczepność i dynamikę jazdy. Profil z pięcioma głównymi rowkami odprowadzającymi wodę, stanowi ponadto dodatkowe zabezpieczenie przed aquaplaningiem.

Oponę do przyczep, SmartControl TW01, jako profil 5-żebrowy cechuje doskonała skuteczność hamowania zarówno na mokrej, jak i na zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Zapewniają to trzy środkowe żebra z lamelami multi 3D. Lamele 3D nadają ponadto blokom większą stabilność, co zapewnia bardziej równomierne zużycie profilu, a tym samym dłuższą żywotność opon i oszczędność paliwa.

„To właśnie w okresie zimowym kierowcy i właściciele flot muszą być przygotowani na najcięższe warunki pogodowe, aby uniknąć drogich przestojów i zawsze bezpiecznie docierać do celu. Na to Hankook przygotował się w najlepszy możliwy sposób: oferując kompleksowe rozwiązanie na zimę – SmartControl – opony, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo i właściwości jezdne przy jednocześnie wysokiej skuteczności i żywotności”, stwierdza Jakub Pirsztuk, dyrektor sprzedaży opon do samochodów ciężarowych na rynku Polskim.


Źródło: Hankook
Udostępnij

Hankook opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych