Aktualności, promocje...

Firma Bridgestone wyróżniona nagrodą Volkswagen Group Award

Firma Bridgestone jako jedyna firma oponiarska została wyróżniona prestiżową nagrodą Volkswagen Group Award w kategorii Innowacje i Technologia.

Firma Bridgestone wyróżniona nagrodą Volkswagen Group Award

Nagrodę podczas uroczystej Gali w Berlinie – z rąk prezesa firmy Volkswagen AG, Matthiasa Müllera oraz Członka Zarządu Grupy, dr. Francisco Javiera Garcii Sanzy – odebrał Paolo Ferrari, CEO i President w Bridgestone EMEA.

Matthias Müller podkreślił, że e-mobilność, technologie akumulatorowe, cyfryzacja oraz nowe usługi mobilne nie są przemijającymi trendami: „Tak właśnie wygląda przyszłość naszej branży, nasza wspólna przyszłość. Dziękuję wam za chęć do wspólnego przecierania nowych szklaków”.

Odnosząc się do przyznanej nagrody, Paolo Ferrari powiedział: „Otrzymanie tej prestiżowej nagrody za osiągnięcia w kategorii Innowacji i Technologii jest zaszczytem dla zespołu Bridgestone na całym świecie. W innowacjach chodzi przede wszystkim o zmiany, a dla nas, dla firmy, która jest liderem w swojej branży, każda zmiana powodująca istotne zmiany technologiczne jest szansą – dlatego planujemy dalej podążać tą drogą, starając się nadać jej kierunek. Dzięki partnerom, takim jak Volkswagen Group możemy systematycznie wyprzedzać cykl życia technologii”.

Firma Bridgestone jest również uczestnikiem inicjatywy FAST, która została wprowadzona przez firmę Volkswagen w 2015 r., by skupić niewielką grupę wybranych dostawców. W ramach strategicznego dialogu, który odbywa się w tym gronie, dostawcy mogą kontaktować się bezpośrednio z czołowymi decydentami VW, co pozwala sprawnie i przede wszystkim szybciej wprowadzać liczne innowacje. Bridgestone jest jedyną firmą oponiarską na tej liście 55 wybranych dostawców.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych