Aktualności, promocje...

Promocja opon rolniczych i agroprzemysłowych - atrakcyjne nagrody

Użytkownicy, którzy zakupią w okresie od 01 maja do 30 listopada 2017 promocyjne opony rolnicze lub agroprzemysłowe Michelin, Kleber lub Taurus, otrzymają atrakcyjne nagrody. Warunkiem otrzymania nagrody jest wypełnienie formularza na odpowiedniej stronie www oraz załączenie do formularza dokumentu potwierdzającego zakup opon.

Opony promocyjne dostępne są serwisach Point S UNIGUM

Promocja opon rolniczych i agroprzemysłowych - atrakcyjne nagrody

Promocja opon Michelin Ultraflex
Kup opony Michelin (AGRIBIB, AGRIBIB 2, AGRIBIB RC, YIELDBIB, OMNIBIB, MULTIBIB, XEOBIB, MACHXBIB, AXIOBIB, AXIO Kup opony Michelin (AGRIBIB, AGRIBIB 2, AGRIBIB RC, YIELDBIB, OMNIBIB, MULTIBIB, XEOBIB, MACHXBIB, AXIOBIB, AXIOBIB 2, CEREXBIB, MEGAXBIB, MEGAXBIB 2, ROADBIB, CARGOXBIB, CARGOXBIB HEAVY DUTY, CARGOXBIB HIGH FLOTATION, SPRAYBIB, XS, XM108, XM28, XM27, XP27, EVOBIB) w okresie od 1 maja do 30 listopada 2017r., zarejestruj się pod adresem http://promo.agro.michelin.eu i wybierz nagrodę.


Promocja opon Michelin Ultraflex

Promocja opon Michelin UltraflexPromocja opon Michelin Compact Line
Dokonaj zakupu opon Michelin Compact Line w okresie od 1 maja do 30 listopada 2017r., zerejestruj się pod adresem http://promo.compactline-agro.michelin.eu i wybierz nagrodę w zależności od wartości opon. Jeśli wartość faktury jest równa lub wyższa od jednej z kategorii, możesz wybrać jedną z nagród należących do danej kategorii!

Promocja opon Michelin Compact Line

Promocja opon Michelin Compact LinePromocja opon Kleber
Kup opony Kleber (TOPKER, GRIPKER, SUP 8L, FITKER, SUPER VIGNE, SUPER G, TRAKER, SUPER 3, CROPKER) w okresie od 1 maja do 30 listopada 2017r., zarejestruj się na się na stronie http://promo.agro.kleber.eu wybierz nagrodę.


Promocja opon Kleber

Promocja opon KleberPromocja opon Taurus
Kup opony Taurus (POINT 65, POINT 70, POINT HP, POINT 7 SPECIAL, POINT 8, RC95), zarejestruj się na stronie http://promo.agro.taurus-tyres.eu i wybierz swoją nagrodę. Akcja obejmuje opony rolnicze zakupione od 1 maja do 30 listopada.


Promocja opon Taurus

Promocja opon Taurus


Źródło: Michelin
Udostępnij

Kleber Michelin opony promocja Taurus

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych