Aktualności, promocje...

Firestone Roadhawk - opona, na którą możesz liczyć

W ciągu zaledwie trzech i pół roku od decyzji o inwestycjach w markę Firestone, firma wypuszcza na rynek zupełnie nową oponę Roadhawk. To już szósta opona wprowadzona do sprzedaży w tym czasie. Zgodnie z obietnicą rewitalizacja amerykańskiej marki to nie tylko rozwój produktów, ale również jej aktywacja na rynku europejskim.

Dobre wyniki testów nowej opony Firestone Roadhawk

Dłuższa żywotność i najlepsza w klasie przyczepność
Roadhawk to opona dla każdego. Po szczegółowym badaniu rynku stało się jasne, że kierowcy chcą opony charakteryzującej się długą żywotnością. Potrzebują oni opon turystycznych, na których można polegać i z którymi będą się czuć bezpiecznie, wyruszając w długie trasy, ale także wygodnie poruszając się w warunkach miejskich korków.

Opona Firestone Roadhawk została skonstruowana tak, by zapewnić dłuższą żywotność. Niezależne testy jednej z największych firm certyfikacyjnych na świecie, TÜV SÜD, wykazały, że przewyższa ona swoich konkurentów w warunkach jazdy na mokrej nawierzchni nawet z przebiegiem 20.000 km.

Z unikalnym wzorem bieżnika i specjalnie opracowaną mieszanką gumy Roadhawk firmy Firestone otrzymała najwyższą ocenę „A” w kategorii przyczepności na europejskiej etykiecie opony.

Najwyższa skuteczność hamowania na suchej nawierzchni
Niezależne testy TÜV SÜD potwierdziły, że opona Roadhawk uzyskuje również najwyższe osiągi w klasie skuteczności hamowania na suchej nawierzchni - z odcinkami hamowania do 3 metrów krótszymi niż opony konkurencji. Lekka osnowa opony pozwala na uzyskanie niskich oporów toczenia, co z kolei redukuje zużycie paliwa.

Dobre wyniki testów nowej opony Firestone Roadhawk tor

Opona, na którą możesz liczyć
„Na oponę Roadhawk firmy Firestone zawsze możesz liczyć, jest jak najlepszy przyjaciel. I jak w przypadku przyjaźni, zaufanie do niej powinno trwać jak najdłużej. Właśnie tak została zaprojektowana” – mówi Thierry Jupsin, Director of Brands Marketing w Bridgestone Europe.

Przyjaźń zawsze była częścią historii Firestone. Założyciel firmy, Harvey Firestone, był przyjacielem kilku największych pionierów dwudziestego wieku: Henry’ego Forda, Thomasa Edisona i Johna Burroughsa. Tych czterech mężczyzn wymieniało się pomysłami, wspierało wzajemnie i zmieniało świat w swoich dziedzinach.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych