Aktualności, promocje...

Hania Rani zwyciężczynią Firestone Headliners of Tomorrow!

Laureatką konkursu Firestone Headliners of Tomorrow została Hania Rani, pianistka, kompozytorka, wokalistka mieszkająca pomiędzy Warszawą a Berlinem. Artystka reprezentuje gatunek modern classic, łącząc klasyczne instrumenty z nowymi brzmieniami.

Hania Rani zwyciężczynią Firestone Headliners of Tomorrow!

W niedzielę 21 maja br. zakończył się ostatni etap konkursu Firestone Headliners of Tomorrow promującego wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zwycięzca został wyłoniony na podstawie dwóch etapów.

W pierwszym etapie artyści zgłaszali swoje autorskie piosenki. Na konkurs wpłynęło aż 455 zgłoszeń, spośród których Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybrało TOP3 finalistów. Laureaci otrzymali szansę udziału w profesjonalnych video sesjach live oraz warsztatach doskonalących technikę występów na scenie z udziałem Jury.

Etap drugi rozstrzygnął się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu opublikowane zostały nagrania z sesji muzycznych live i to na ich podstawie internauci wyłonili zwycięzcę. Tytuł Headliner of Tomorrow zdobyła Hania Rani, uzyskując aż 54% głosów publiczności. Artystka wystąpi na oficjalnej scenie FirestoneStage podczas tegorocznej edycji Open’er Festival.

Hania Rani to 27-letnia pianistka, kompozytorka i aranżerka, mieszkająca między Warszawą a Berlinem. Jest klasycznie wykształconym muzykiem, a od 5 lat tworzy własne kompozycje. Artystka reprezentuje gatunek modern classic, łącząc klasyczne instrumenty z nowymi brzmieniami, za cel stawiając sobie przekraczanie granic podziału na style muzyczne. Hania Rani ma na swoim koncie płytę wydaną w duecie z Dobrawą Czocher w 2015 roku.

Firestone jest amerykańską legendą motoryzacji z ponad stuletnią historią. Od samego początku głównym motywem wizerunku marki jest muzyka – najbardziej uniwersalny i popularny element naszej kultury, który budzi pozytywne emocje oraz jednoczy ludzi. Obecnie firma wciąż wspiera młode talenty w ramach programu Firestone Headliners of Tomorrow, który organizowany jest w tym roku także w Polsce. Partnerami konkursu są Alter Art – organizator Open’er Festival, oraz wytwórnia płytowa Kayax.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych