Aktualności, promocje...

Opony Bridgestone w SUV-ie Alfa Romeo

Firma Bridgestone została wybrana przez Alfa Romeo na dostawcę opon do nowego modelu SUV-a Alfa Romeo Stelvio. Opony Bridgestone Dueler H/P Sport, opracowane z wykorzystaniem technologii Run-Flat i będą elementem wyposażenia modelu z rocznika 2018.

Opony Bridgestone w SUV-ie Alfa Romeo

Wyposażenie modelu Stelvio Alfa Romeo w opony Bridgestone to kolejny etap długotrwałej współpracy pomiędzy firmami, zapoczątkowanej około 25 lat temu, gdy opony Bridgestone trafiły do modelu Alfa Romeo 155, a następnie do 147, 156 i 159. Całkiem niedawno firma Bridgestone wyposażyła model Alfa Romeo Giulia w sportowe opony Potenza S001 o ultra-wysokich parametrach i w uniwersalne opony Turanza EL450 z technologią Run-Flat.

Dostarczane przez Bridgestone opony Dueler H/P Sport 2017 do modelu Alfa Romeo Stelvio będą oferowane w rozmiarze 235/60R18 103V na rynkach krajów Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Północnej.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych