Aktualności, promocje...

Bridgestone i Saroléa już po raz czwarty razem w Isle of Man TT

Bridgestone ma zaszczyt ogłosić kontynuację współpracy z belgijską manufakturą motocykli elektrycznych Saroléa. Kolejny raz, już czwarty rok z rzędu, Bridgestone i Saroléa będą uczestniczyć w wyścigach TT ZERO na Wyspie Man, które odbędą się 7 czerwca.

Opony motocyklowe Bridgestone na motocyklu Sarolea a

Motocykl wyścigowy Saroléa SP7 jest wyposażony w standardowe opony Bridgestone Battlax.

-To partnerstwo daje Bridgestone ekscytującą możliwość wykazania, że nieustannie podnosimy poprzeczkę, jeżeli chodzi o jakość naszych produktów. Prezentując nasze standardowe opony Battlax Racing na wyścigach TT Zero, mamy nadzieję udowodnić, że możemy zapewnić najlepsze osiągi codziennym użytkownikom – wyjaśnia Nico Thuy, Head of Motorcycle Department w Bridgestone Europe.

Dean Harrison z Yorkshire, bardzo doświadczony uczestnik wyścigów motocyklowych, będzie pilotować SP7 drugi rok z rzędu.

– Od ubiegłego roku zespół dokonał znaczących postępów na SP7 i nie mogę się doczekać, aż zobaczę, czego udało im się dokonać. Moim celem na ten rok jest podium i nie ma powodu, dla którego miałoby to być niemożliwe – mówi Harrison.

Opony motocyklowe Bridgestone na motocyklu Sarolea b

Umiejętności wyścigowe Harrisona w połączeniu z technologią i innowacyjnością motocyklu SP7 oraz oponami wyścigowymi Bridgestone Battlax dają pewność, że zespół jest silnym rywalem w wyścigu na podium.

Historia Bridgestone i Saroléa sięga 2014 roku. Dynamiczne partnerstwo zapewnia ambicjom Saroléa zarówno na torach, jak na drogach, pełne wsparcie techniczne i doświadczenie oraz wiedzę w zakresie opon.

Podkreśla to również zaangażowanie Bridgestone w przyszłość o zrównoważonej mobilności i ilustruje długofalową strategię Bridgestone, koncentrującą się ochronie środowiska i zasobów naturalnych oraz zmniejszeniu emisji CO2.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych