Aktualności, promocje...

Koło rowerowe bez powietrza już wkrótce na rynku

Bridgestone stworzył opony rowerowe nowej generacji, które są praktycznym wdrożeniem technologii "Air Free Concept". Już w 2019 roku, opona bez powietrza zostanie wprowadzona na rynek i będzie dostępna w nowym modelu roweru.

Koło rowerowe bez powietrza

Opracowana przez Bridgestone technologia "Air Free Concept" eliminuje konieczność pompowania opon powietrzem. Jej konstrukcja jest podtrzymywana za pomocą unikatowej struktury szprych, wykonanych ze specjalnej żywicy i kauczuku.

Dzięki technologii "Air Free Concept" rowerzyści będą mogli cieszyć się jazdą bez obaw o przebicie opony. Projektanci pozwolili sobie na dużą swobodę, której efektem jest opracowanie zupełnie nowej konstrukcji rowerów.

Bridgestone postawił sobie za cel stworzenie opony, która dzięki wykorzystaniu technologii "Air Free Concept" zrewolucjonizuje rynek rowerowy i otworzy nowe możliwości także dla innych pojazdów. Jednocześnie firma konsekwentnie dąży do stworzenia zrównoważonych, uniwersalnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie mobilności, które zwiększą komfort życia i jednocześnie będą zgodne z założeniami ekologii.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych