Aktualności, promocje...

Opony Yokohama na wyposażeniu Mazdy CX-5

Opony Yokohama zostały wybrane na oryginalne wyposażenie nowego modelu Mazdy CX-5, który w lutym trafił na japoński rynek. Montowanym fabrycznie ogumieniem jest dedykowana SUV-om opona Geolandar G98, wyróżniająca się wysoką stabilnością i przyczyniająca się do mniejszego zużycia paliwa.

Opona Yokohama Geolandar G98

Wybrana przez Mazdę Geolandar G98 to letnia opona terenowa stworzona, by sprostać wysokim wymaganiom kierowców pojazdów typu SUV i 4x4 w zakresie trwałości ogumienia i bezpieczeństwa na drodze. Model produkowany jest z wykorzystaniem technologii BluEarth, której założeniem jest tworzenie opon przyjaznych dla środowiska, człowieka i społeczeństwa - zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu paliwa. Do fabrycznego montażu w Mazda CX-5 wybrano opony w rozmiarze 225/65 R17 102V. Na rynku europejskim opona dostępna jest pod nazwą Geolandar G98A.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych