Aktualności, promocje...

Sportowe opony Bridgestone z technologią Run-Flat na wyposażeniu Giulii

Nabywcy nowej Alfa Romeo Giulia wyjadą z europejskich salonów samochodowych na sportowych oponach Bridgestone Potenza S001, wykonanych w technologii Run-Flat (RFT).

Sportowe opony Bridgestone z technologią Run-Flat na wyposażeniu Giulii

Ponad rok temu firma Fiat Chrysler Automobiles (FCA) wybrała Bridgestone jako dostawcę wyposażenia dla swojego nowo oferowanego, flagowego sportowego sedana.

"Potenza S001 to faworyt wielu kierowców o sportowym zacięciu, ceniony zwłaszcza za precyzję i doskonałe reagowanie. Dzięki gwarancji bezpiecznej jazdy, którą zapewnia technologia Run-Flat, opona doskonale wpasowuje się w filozofię nowej Giulii" – mówi Christophe de Valroger, Vice President Original Equipment w Bridgestone Europe.

Bridgestone to pionier rynku opon RFT, które pozwalają na bezpieczne kontynuowanie jazdy w przypadku przebicia i dają pewność, że samochód nie pozostanie unieruchomiony na trasie. Co więcej, oferowane przez Bridgestone opony RFT zapewniają taki sam komfort i płynność jazdy, zarówno w przypadku sedanów, jak i limuzyn.

Bridgestone wyposaży nowe Giulie w opony sportowe Potenza S001, a także całoroczne opony Turanza EL450 z technologią Run-Flat (RFT). Opony są dostępne w następujących rozmiarach: 225/50 R17 94W Potenza S001 RFT całoroczne, 225/40 R19 89Y Potenza S001 RFT (przednie) i 255/35 R19 92Y Potenza S001 RFT (tylne), 225/50R17 94V Turanza EL 450 RFT oraz 225/45R18 91W Turanza EL450 RFT całoroczne.

Wszystkie opony Bridgestone oznaczone są symbolem AR, wskazującym na to, że są oryginalnym elementem wyposażenia dla modelu Giulia.

Firma Alfa Romeo już wiele razy decydowała się na wybór produkowanych przez Bridgestone opon premium na pierwszy montaż. Opony Turanza i Potenza były dostarczane między innymi do modeli Alfa Romeo 147, 156 i 159 oraz niedawno do Giulietty i trzydrzwiowego supermini MiTo.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych