Aktualności, promocje...

Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów

25 sierpnia ruszyła akcja sprzedaży promocyjnej Wygrywasz na starcie - turbodoładowanie Akcja kierowana jest do odbiorców, którzy zakupią akumulatory Centra lub Exide o określonej wartości.

Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów

Szczegóły promocji Wygrywasz na starcie - turbodoładowanie:
Termin: 25.08.2016-5.10.2016
Gdzie: Sieć serwisów Point S UNIGUM
Dla kogo: Punkty sprzedaży detalicznej akumulatorów
Zasady: Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w promocji jest zakup w sieci serwisów Point S UNIGUM przynajmniej jednego z czterech pakietów akumulatorów Centra i/lub Exide, który uprawnia do wyboru, a następnie zakupu za 1 PLN (netto) jednego z wielu atrakcyjnych przedmiotów sprzedaży premiowej. W tej edycji szczególnie premiowany jest zakup akumulatorów z gam Expert HVR oraz/lub Start-Stop, w przypadku których spełnienie dodatkowego warunku ilościowego, w ramach wszystkich zakupionych i zgłoszonych pakietów, zapewnia uczestnikowi dodatkową korzyść w postaci bezpłatnego udziału w AKADEMII EXIDE!

Szczegóły promocji znajdują się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.


Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów Wygrywasz na starcie turbodoładowanie - promocja akumulatorów

Promocja akumulatorów Centra i Exide dostępna w sieci serwisów Point S UNIGUM. Zapraszamy.


Źródło: Centra
Udostępnij

akumulatory Centra Exide promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych