Aktualności, promocje...

Nowe opony Matador do regionalnego transportu towarowego

Matador poszerzył swoją ofertę o opony F HR4 na oś kierowaną oraz D HR4 na oś napędową w rozmiarze 315/70 R. 22.5. Obie opony przeznaczone do pojazdów ciężarowych i autobusów, charakteryzują się obniżonymi oporami toczenia oraz wydłużonym okresem eksploatacji.

Opony Matador F HR4 D HR4

Nowość na oś kierowaną i napędową w rozmiarze 315/70 R 22.5. to uzupełnienie gamy opon Matador serii F HR4 i D HR4 wprowadzonych na rynek w 2015 roku. Dzięki nowej, zoptymalizowanej mieszance bieżnika oraz specjalnej technologii lameli, opony wyróżniają się znakomitą trakcją i doskonałym prowadzeniem nawet na mokrej nawierzchni, co gwarantuje bezpieczeństwo jazdy i wpływa na przedłużenie okresu użytkowania opon.

Zarówno opona F HR 4 na oś kierowaną, jak i model D HR 4 odznaczają się homologacją M+S, natomiast opona D HR posiada także symbol 3MPSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu), czyli uzyskuje lepsze osiągi na błocie i śniegu.

Wykorzystanie specjalnie opracowanej geometrii bieżnika w serii Matador HR 4 znacznie wydłuża okres eksploatacji opon i ogranicza zużycie paliwa. Ponadto, dzięki wzmocnionemu kordowi opasania opony, nowe Matadory cechuje wysoka wytrzymałość, co wpływa na efektywność kosztową floty pojazdów.


Źródło: Matador
Udostępnij

Matador opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych