Aktualności, promocje...

Dwie nowości w rodzinie Semperit Runner

Semperit wprowadził do gamy opon Runner dwie nowości w rozmiarze 315/70 R 22.5. Oferta została wzbogacona o oponę na oś prowadzącą Runner F2 oraz na oś napędową Runner D2 - obie przeznaczone są do użytku w łączonym transporcie regionalnym i dalekobieżnym.

Opony Semperit Runner F2 D2 T2

Nowości Semperit doskonale uzupełniają ofertę wysokiej klasy opon Runner wykorzystywanych w łączonym transporcie regionalnym i dalekobieżnym. Nowe produkty zapewniają dłuższy okres eksploatacji i znaczną oszczędność paliwa, a także gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy, nawet na mokrej nawierzchni. Ogumienie Runner zostało zaprojektowane do użytku w samochodach ciężarowych i autobusach. Kompletna rodzina opon, łącznie z oponą Runner T2 na oś naczepową, zostanie po raz pierwszy zaprezentowana na kwietniowych targach Commercial Vehicle Show 2016 w Birmingham.

Nowe opony wyróżniają się kompaktowym wzorem bieżników, ze zoptymalizowanymi rowkami. Ponadto specjalnie opracowane mieszanki gumowe zapewniają uzyskanie wyjątkowo wysokich przebiegów.

Opony Semperit Runner, dzięki inteligentnej geometrii lameli, gwarantują bezpieczną jazdę nawet po mokrej nawierzchni. Nowość Runner D2 315/70 R 22.5 wyróżnia zarówno homologacja M+S, jak i symbol 3MPSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu), co oznacza, że rodzaj bieżnika i zastosowane materiały pozwalają oponie uzyskać lepsze osiągi na błocie czy śniegu. Natomiast Semperit Runner F2 315/70 R 22.5 oprócz oznaczenia M+S, charakteryzuje się także wysokim indeksem nośności spełniającym wymogi normy Euro 6. Wzmocniona w obu oponach stopka pozwala skutecznie znosić zróżnicowane obciążenia a ich równomierne zużywanie, poprawia komfort jazdy.

Seria opon Semperit została uzupełniona także o oponę naczepową Runner T2 385/65 R 22.5, która zostanie zaprezentowana na kwietniowych targach pojazdów użytkowych Commercial Vehicle Show 2016 w Birmingham, a wprowadzona na rynek - latem tego roku. Dzięki wykorzystaniu ulepszonej mieszanki gumowej oraz nowej rzeźby bieżnika, opona pozwala na długie przebiegi i gwarantuje większą odporność na przecięcia.

Karkasy Semperit serii Runner w pełni nadają się do bieżnikowania zarówno w technologii na zimno, jak i na gorąco.

Wzornictwo i wysoka jakość konstrukcji opon Semperit zostały nagrodzone w konkursie Red Dot Design Award 2016. Opona Runner D2 w rozmiarze 315/80 R 22.5 zwyciężyła w kategorii „projekt”.


Źródło: Continental
Udostępnij

opony Semperit

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych