Aktualności, promocje...

Rolnicze nowości Michelin na targach TechAgro w czeskim Brnie

Firma Michelin zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas nadchodzących targów TechAgro, które odbędą się w dniach 3-7 kwietnia 2016 r. w czeskim Brnie. Jest to największa tego typu impreza rolnicza odbywająca się w Europie Środkowo-Wschodniej.

Podczas targów Michelin zaprezentuje swoje najnowsze opony i rozwiązania technologiczne opracowane z myślą o rynku agro:

MICHELIN AxioBib

- nowy rozmiar opony MICHELIN AxioBib IF750/75R46z technologią Ultraflex – zapewnia lepszą przyczepność oraz ochronę podłoża w przypadku ciągników o dużej mocy;

MICHELIN CerexBib

- nowy rozmiar opony MICHELIN CerexBib IF1000/55R32z technologią Ultraflex – przeznaczona do użytku przy niskim ciśnieniu w dużych kombajnach z ciężkim ładunkiem;

MICHELIN Bibload

- najnowszy rozmiar opony MICHELIN Bibload 440/80R24o większej wytrzymałości na twardych nawierzchniach oraz wyższym komforcie jazdy;

MICHELIN CargoXBib Heavy Duty

- opona MICHELIN CargoXBib Heavy Duty 560/60R22.5zaprojektowania z myślą o przewożeniu ciężkich ładunków podczas prac rolnych.

Dodatkowo podczas targów TechAgro 2016 Michelin zaprezentuje swoją najnowszą aplikację mobilną Kalkulator Ciśnienia Michelin (Michelin Pressure Calculator), która w łatwy i szybki sposób dostarcza informacji na temat prawidłowego ciśnienia w używanej oponie. Aplikacja jest dostępna w czterech językach (angielski, francuski, niemiecki i hiszpański) na urządzenia z systemami Android oraz IOS.

Ofertę Michelin będzie można zobaczyć na stoisku firmowym nr 018 w pawilonie P.


Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych