Aktualności, promocje...

Promocja Kleber

Kup 4 opony Kleber, zarejestruj zakup, odbierz elektroniczną kartę podarunkową umożliwiającą dokonywanie zakupów w sklepie internetowym EMPIK.COM.

Promocja Kleber

Zasady konkursu

  1. Kup 4 opony KLEBER w terminie od 15.03 do 15.05.2016 r. Pamiętaj o zachowaniu czytelnego dowodu zakupu.Bez niego rejestracja nie będzie możliwa.
  2. Zarejestruj zakup, wysyłając SMS* o treści KLEBER pod nr 799 599 888 lub na stronie www.promocja.kleber.pl
  3. Odbierz Ekartę Prezentową o wartości 50 zł uprawniającą do nabycia towaru w sklepie internetowym empik.com.**

* Koszt SMS-a wg taryfy lokalnego operatora. Wysłanie SMS-a o treści KLEBER oznacza zgodę na skontaktowanie się przedstawiciela akcji promocyjnej w celu dokończenia procesu rejestracji.
** Nagrodą w promocji Kleber jest e-karta prezentowa Empik.com o wartości 50 zł. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w regulaminie na www.promocja.kleber.pl.

Promocja Kleber plakat
Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych