Aktualności, promocje...

Konkurs Michelin & BMW driving experience

Kup komplet 4 opon Michelin, zarejestruj zakup i odbierz wyjątkowy gadżet, odpowiedz na pytanie konkursowe i walcz o miejsce na wyjątkowy wyjazd dla fanów wrażeń motoryzacyjnych Michelin.

Konkurs Michelin

Zasady konkursu

  1. Kup komplet 4 opon Michelin w terminie od 15 marca do 15 maja 2016 r. Pamiętaj o zachowaniu czytelnego dowodu zakupu.
  2. Zarejestruj swój zakup: wysyłając SMS* o treści michelin pod numer 799 599 888 wchodząc na stronę www.konkurs.michelin.pl. Odbierz wyjątkowy gadżet - kubek Michelin
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe i walcz o 1 z 12 miejsc na wyjątkowy wyjazd dla fanów wrażeń motoryzacyjnych Michelin & BMW driving experience.

Organizatorem konkursu na zlecenie MICHELIN POLSKA S.A. jest Publicis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 9a, 02-583 Warszawa. Regulamin akcji dostępny na stronie www.konkurs.michelin.pl.
*Koszt SMS-a wg. taryfy lokalnego operatora. Wysłanie SMS-a o treści MICHELIN oznacza zgodę na skontaktowanie się przedstawiciela Michelin w celu dokończenia procesu rejestracji w konkursie. Kubek otrzyma pierwszych 3000 osób, które zarejestrują się w konkursie i odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Konkurs Michelin plakat
Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych