Aktualności, promocje...

Polerowanie reflektorów - promocja

Zniszczone i zmatowione reflektory samochodowe w drastycznym stopniu ograniczają widoczność, przez co wpływają bezpośrednio na komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Dlatego zalecamy ich renowację.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji polerowania reflektorów samochodowych w cenie 49 zł/szt. Promocja obowiązuje do 31.03.2016 w oddziale Żnin, ul.Składowa 3, tel. 52 302 80 77, hasło: polerowanie.

Polerowanie wykonywane jest bez demontażu lamp. Sąsiadujące elementy są zabezpieczane odpowiednimi taśmami i foliami. W zależności od głębokości zarysowań dobieramy właściwości szlifujące, wygładzające czy polerujące stosowanych materiałów i maszyn. Proces renowacji jednego reflektora trwa około 1 godziny. Zapraszamy.

Polerowanie reflektorów 49 zł/szt - promocja Żnin, Składowa 3
Udostępnij

promocja UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych