Aktualności, promocje...

Test opon Auto Bild - Dunlop zwycięża

Dunlop Winter Sport 5 zwycięzcą dwóch prestiżowych niemieckich testów opon. Nowa opona zimowa Dunlop pokonała siedmiu konkurentów w testach „Auto Bild Allrad” i „Auto Bild Sportscars”

Opona Dunlop Winter Sport 5

W wydaniu „Allrad” (4x4/SUV) magazyn „Auto Bild” porównał osiem różnych opon zimowych. Opona Winter Sport 5 okazała się wzorowa i zdobyła pierwsze miejsce. Doceniono ją za osiągi na zaśnieżonych i mokrych drogach.

Równie entuzjastyczne oceny Dunlop Winter Sport 5 zebrała ze strony „Auto Bild Sportscars”. W rankingu opon zimowych opublikowanym w 11. numerze czasopisma produkt Dunlopa zajął pierwsze miejsce, pokonując ośmiu konkurentów. Redaktorzy magazynu chwalili Winter Sport 5 za „sportowe i dynamiczne prowadzenie” w każdych warunkach pogodowych, odporność na aquaplaning, precyzję kierowania oraz krótką drogę hamowania na mokrej i suchej drodze.

Oprócz prestiżowych zwycięstw, opony Dunlop Winter Sport 5 zyskały miano „bardzo godnych polecenia’” w testach „Auto Strassenverkehr” i „Auto Motor Und Sport” oraz „godnych polecenia” ze strony brytyjskiego „Auto Express”.

„Silne opady deszczu i inne ekstremalne zjawiska pogodowe są coraz częstsze w Europie, dlatego znakomita przyczepność jest niezbędna podczas jazdy zimą” – powiedział Alexis Bortoluzzi, dyrektor marketingu opon osobowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. „Z przyjemnością oferujemy oponę, która trzyma się drogi w warunkach zimowych i zapewnia najwyższe osiągi, których oczekują nasi klienci. Winter Sport 5 to opona dla ambitnych i aktywnych konsumentów, która pasuje to szybkiego stylu życia. Bardzo cieszymy się, że znakomite wyniki testów potwierdzają wysokie osiągi naszego ogumienia” – dodał A. Bortoluzzi.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych