Aktualności, promocje...

Nowe opony terenowe przetestowane w rajdach

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 to nowa opona terenowa przeznaczoną na wszystkie typy nawierzchni. Technologie przetestowane podczas rajdów terenowych zapewniają odporność na uszkodzenia oraz trwałość opony, a także trakcję dającą lepszą kontrolę nad pojazdem.

Opona BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

BFGoodrich przedstawia zaawansowaną oponę terenową BFGoodrich All-Terrain T/A KO2, w której zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne opracowane na potrzeby rajdów terenowych i przetestowane m.in. podczas najdłuższego i najbardziej wymagającego rajdu w Stanach Zjednoczonych SCORE Baja 1000. Opona jest przeznaczona zarówno do jazdy w terenie, jak i po trudnych nawierzchniach, takich jak podłoże żwirowe, ziemiste czy ośnieżone.

Opona BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

Oponę BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 charakteryzują:

Wytrzymałe barki

Technologia CoreGard, dzięki której guma na bokach opony jest bardziej odporna na przebicia i inne uszkodzenia mechaniczne, sprawia, że BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 są wytrzymalsze o 20%, co ma bezpośrednie przełożenie na lepsze osiągi w terenie.


Trwałość

Specjalna rzeźba bieżnika z samoblokującymi się lamelami oraz zastosowana mieszanka gumy zostały dobrane w ten sposób, aby dwukrotnie zwiększyć trwałość opony na podłożach żwirowych i wydłużyć czas jej użytkowania o 100%. W przypadku powierzchni asfaltowych trwałość zwiększono o 15%.

Dodatkowo w bieżniku zastosowano specjalne rozwiązanie „stone ejector”, które zapobiega zakleszczaniu się kamieni i innych obiektów między klockami bieżnika.


Kontrola nad autem

Przyczepność wyższa o 10% w błocie i koleinach oraz o 19% na śniegu, co przekłada się na lepszą kontrolę nad samochodem w trudnych warunkach drogowych i poza drogą. Głęboka rzeźba bieżnika na barkach i wypychacze kamieni pomagają usuwać gromadzące się w rowkach błoto, co zwiększa przyczepność na miękkich nawierzchniach. Klocki barkowe naprzemiennie zachodzące na boki opony zwiększają przyczepność w błocie, zaś lamele 3D tworzą ostre krawędzie podnoszące trakcję na śniegu.

Opona BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 jest przystosowana do użytku na różnych nawierzchniach i przy różnorodnych warunkach pogodowych, także zimą i w krajach, gdzie opony zimowe są wymagane przepisami.


Źródło: BFGoodrich
Udostępnij

BFGoodrich opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych