Aktualności, promocje...

Wygraj BMW X1 - konkurs Michelin

Kup komplet 4 letnich opon Michelin, zarejestruj swój zakup, odpowiedz na pytanie konkursowe. Do wygrania BMW X1 oraz wiele atrakcyjnych nagród.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - konkurs Michelin

Gdzie zarejestrować zakup
Skorzystaj z formularza rejestracyjnego na www.konkurs.michelin.pl, wypełnij swoje dane, dołącz paragon lub fakturę potwierdzające zakup.

Kto może wziąć udział w konkursie:
Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych, mających stałe miejsce zamieszkania lub siedzibę prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub Litwy, które nabywają opony w punktach sprzedaży detalicznej opon we własnym imieniu oraz na własny rachunek (niezależnie od tego, czy dana osoba dokonuje zakupu w charakterze konsumenta, czy też w związku z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą), jak również do pełnoletnich osób fizycznych, które będąc pracownikami lub przedstawicielami osób prawnych nabywają opony w Punktach Sprzedaży Detalicznej w imieniu i na rzecz reprezentowanej przez siebie osoby prawnej.

Czas trwania konkursu:
Konkurs zaczyna się 15 marca, a kończy 15 maja 2015 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.konkurs.michelin.pl.Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj