Goodyear głównym dostawcą opon dla HOYER.

Międzynarodowa firma HOYER, znaczący dostawca usług logistycznych w Europie i na świecie, wybrał Goodyeara na głównego dostawcę opon dla swojej floty.

Goodyear głównym dostawcą opon dla HoyerPodpisany kontrakt przewiduje, że Goodyear dostarczy opony i usługi serwisowe do 4000 pojazdów tej firmy w całej Europ W ramach kompleksowej umowy europejska flota ciągników i naczep firmy HOYER zostanie wyposażona w najnowsze, a także bieżnikowane opony Goodyeara oraz objęta programem Goodyear FleetFirst. Ponadto koncern zapewni pomoc drogową i dostęp do internetowego programu zarządzania oponami FleetOnlineSolutions oraz obsługę 2000 serwisów w 28 europejskich krajach.

„Jakość i osiągi opon Goodyear, ich niezawodność, rozbudowana sieć serwisów, a także innowacyjne rozwiązania i usługi przekonały nas do podjęcia współpracy właśnie z Goodyearem. Jednym z głównych powodów wyboru ogumienia Goodyear było pojawienie się najnowszej generacji – testowanych przez nas – opon KMAX dla pojazdów ciężarowych. Ogromne znaczenie ma dla nas także dostęp do pełnego zakresu usług i rozwiązań FleetFirst, w tym FleetOnlineSolutions. Kompleksowy pakiet oferowany przez Goodyeara zwiększa naszą efektywność, zmniejszając przy tym oddziaływanie na środowisko naturalne” – powiedział Frans Tutuhatunewa, szef działu zakupów korporacyjnych w firmie HOYER GmbH.

„Jesteśmy dumni, że firma HOYER wybrała Goodyeara na dostawcę opon do pojazdów ciężarowych oraz do obsługi większości aut należących do tej floty w Europie. FleetFirst to nie tylko innowacyjne produkty, ale także usługi i rozwiązania, takie jak bieżnikowanie, narzędzie FleetOnlineSolutions oraz sieć serwisów TruckForce. Pomagają one klientom obniżać koszty operacyjne na wiele sposobów. Współpraca z Grupą HOYER pokazuje, że nasza wszechstronna oferta to wymierne korzyści dla klientów” – powiedział Jan-Piet Huylebroeck, dyrektor sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj