Aktualności, promocje...

Nowe opony Dunlop SP 344 na oś sterującą do pojazdów ciężarowych.

Dunlop rozszerza asortyment opon dla przewozów regionalnych, przeznaczonych na oś sterującą i felgi o średnicy 17.5 cala, wprowadzając nowy model Dunlop SP 344.

Główną zaletą nowej opony jest zwiększona trwałość połączona z długimi przebiegami, doskonałymi właściwościami prowadzenia i wysokimi parametramihamowania na mokrej nawierzchni.

Opona Dunlop SP 344

Najnowszą generację odnoszącej sukcesy serii SP 344 zaprojektowano z myślą o wymagającym transporcie lokalnym i regionalnym. Dunlop SP 344* wyróżnia się nową mieszanką bieżnika, która zwiększa trwałość opony i poprawia jej przyczepność na mokrej nawierzchni w porównaniu z poprzednim modelem. Do zalet nowego ogumienia należy również solidny karkas, dzięki któremu nowa Dunlop SP 344* zwiększa efektywność flot specjalizujących się w przewozach regionalnych.

„Nowa opona Dunlop SP 344* w rozmiarze 17.5” przeznaczona jest dla flot działających w segmencie dystrybucji i przewozów regionalnych. W tego rodzaju działalności kluczowe dla efektywności są dobre przebiegi, równomierne zużycie i solidność. Dlatego projektując nową SP 344* skupiliśmy się na tych parametrach. Jesteśmy przekonani, że nowa Dunlop SP 344* o podwyższonych osiągach będzie kontynuować sukcesy serii SP 344” – powiedział Boris Stevanovic, dyrektor marketingu opon do pojazdów ciężarowych i przemysłowych Goodyear Dunlop w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Dunlop opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj