Aktualności, promocje...

Dunlop Sport BluResponse na pierwszym miejscu w testach magazynów motoryzacyjnych

Dwa pierwsze miejsca i trzy drugie - zwycięstwo oferty opon Dunlop o wysokich osiągach

Opona Dunlop Sport BluResponse

Dunlop, informuje, że wprowadzone niedawno opony Sport BluResponse zwyciężyły w testach magazynów motoryzacyjnych "Auto Bild"1 i "ACE Lenkrad/GTU"2 w Niemczech. Sukces ten przychodzi zaledwie kilka tygodni po wysokiej ocenie brytyjskiego "Auto Express", który określił nowe BluResponse mianem "wartościowego uzupełnienia oferty marki" w związku ze znakomitymi wynikami w porównaniu z najważniejszą konkurencyjną oponą.

Sport BluResponse to nowe opony letnie do samochodów osobowych. Nowość Dunlopa zapewnia między innymi znakomite osiągi na mokrej nawierzchni, bez kompromisu po stronie przebiegów, a także efektywności paliwowej.

Nowa opona powstała w oparciu o 125-letnią tradycję Dunlopa zwycięstw w wyścigach samochodowych. Zawiera polimery opracowane na potrzeby zmagań sportowych pojazdów. Dzięki nim opona lepiej dostosowuje się do nawierzchni, a co za tym idzie wykazuje zwiększoną przyczepność i udoskonalone parametry hamowania. Sport BluResponse osiągają, w ramach europejskiego systemu etykietowania opon, klasę B w pod względem efektywności paliwowej oraz klasę A w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni.

To jedne z najwyższych parametrów wśród opon obecnie dostępnych na rynku.

"Auto Bild Online" określił oponę Dunlop BluResponse mianem "wzorowej", a "ACE Lenkrad/GTU" dał jej najwyższą ocenę: "bardzo polecanej".

Najnowsze wyniki opublikowane właśnie przez ADAC4, ÖAMTC (Austria)5 i organizację konsumencką Stifung Warentest6 dają BluResponse znakomite drugie miejsce - we wszystkich testach do pełnego zwycięstwa zabrakło tylko jednego punktu.


Źródło: Dunlop
Udostępnij

Dunlop opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj