Premiera Goodyear EfficientGrip Performance

Goodyear odświeża asortyment opon letnich do samochodów osobowych, wprowadzając linię EfficientGrip Performance.

Opona Goodyear EfficientGrip Performance

Nowe opony są dostępne w ponad 60 rozmiarach i osiągają jedne z najwyższych ocen w europejskim systemie etykietowania wśród ogumienia dostępnego na rynku. EfficientGrip Performance posiadają klasę A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni i klasę B w kategorii oporu toczenia. Pod względem trzeciego parametru widocznego na etykiecie, czyli hałasu zewnętrznego, nowe opony uzyskują jedne z najniższych poziomów hałasu wśród dostępnych na rynku opon w tym zakresie rozmiarów.

Goodyear EfficientGrip Performance wchodzi na rynek zaledwie kilka miesięcy po wprowadzeniu nowego europejskiego obowiązku etykietowania opon, lecz już jest jedną z wiodących pod tym względem opon na europejskim rynku. Nowa opona uzupełnia szeroki asortyment produktów z rodziny Goodyear EfficientGrip. Ta rodzina opon pasuje do pełnej palety samochodów, od małych pojazdów miejskich, do których przeznaczony jest model EfficientGrip Compact, aż po opony EfficientGrip SUV.

Nowe opony EfficientGrip Performance są oferowane w ponad 60 rozmiarach (od 14 do 18 cali) w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj