Opony Ecopia: naturalna doskonałość

Opony Bridgestone Ecopia EP150 spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

Opona Bridgestone Ecopia EP150

Rewolucyjna technologia mieszanki bieżnika wykorzystana w ich produkcji przekłada się na niezwykle niskie opory toczenia, a co za tym idzie ograniczone zużycie paliwa i mniejszą emisję dwutlenku węgla. Wszystko to bez zmniejszania bezpieczeństwa i przyjemności prowadzenia.

Innymi słowy, flagowy model, z przyjaznej środowisku gamy opon Bridgestone, pozwala pokonywać trasę gładko i pewnie, niezależnie od warunków.
Niski opór toczenia ograniczający zużycie paliwa
Wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niezawodność na mokrej nawierzchni
Dynamiczne prowadzenie i stabilność

ECOPIA: ZNAK SZACUNKU DLA ŚRODOWISKA
Opony z serii Ecopia pomagają ograniczyć emisję dwutlenku węgla bez uszczerbku dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa i osiągów, jakimi charakteryzują się najwyższej klasy produkty Bridgestone. Znak Ecopia stanowi gwarancję bardzo niskich oporów toczenia, co przekłada się na znaczną oszczędność paliwa i niższą emisję CO2.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj