Blizzak od Bridgestone

Dwie opony serii Blizzak proponuje na zimę 2010/2011 użytkownikom samochodów SUV i 4x4 firma Bridgestone.

Opona Bridgestone Blizzak LM25

Opona LM25 4x4 dla pojazdów z segmentu SUV to, jak zapewniają inżynierowie japońskiego koncernu, nowa jakość w zakresie precyzji prowadzenia przy wysokich prędkościach w zimowych warunkach. Zaprojektowana na podstawie opony LM25 do samochodów osobowych i wzmocniona dzięki sztywniejszym klockom i większemu zagęszczeniu rowków rzeźba bieżnika, doskonale odprowadza wodę i poprawia osiągi samochodów 4x4 i SUV. Jako główne zalety tego modelu Bridgestone wymienia: bezpieczeństwo i komfort jazdy dzięki doskonałemu hamowaniu na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni, zminimalizowane ryzyko aquaplaningu w połączeniu z doskonałymi osiągami przy szybkiej jeździe na mokrych i suchych nawierzchniach, solidną konstrukcję gwarantująca doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie, a przy tym atrakcyjny wygląd.

Opona Bridgestone Blizzak DMV1

Drugi z modelu oznaczony symbolem DMV1 to nowa bezkolcowa opona 4x4, zaprojektowana z myślą o najbardziej srogich warunkach zimowych. Daje ona kierowcom pojazdów 4x4 podwójną przewagę, zapewniając doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie, przy jednoczesnym bezpiecznym prowadzeniu na mokrej nawierzchni. Opona poprawia trakcję oraz hamowanie na śniegu i lodzie, przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa podczas jazdy na mokrych i pokrytych błotem drogach. Innowacyjna mieszanka Multicell Z, poprawiona technologia rowków oraz nowa rzeźba bieżnika gwarantują optymalne osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni, a zaawansowana technologia 3D Wash Board Z zapewnia regularny kontakt opony z nawierzchnią i równomierną eksploatację.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj