Godło PremiumBrand dla marki Michelin

Michelin znalazł się wśród laureatów 4. edycji rankingu PremiumBrand. Poprzedzające przyznanie wyróżnień badanie reputacji objęło 67 marek i 30 firm w 8 kategoriach.

Michelin Premium BrandBadanie przeprowadzono w IV-V 2009 roku wśród grup konsumentów w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców oraz menadżerów wybranych losowo z listy 500 największych polskich firm. TNS OBOP zrealizował badanie metodami wywiadów osobistych, ankiet oraz przez Internet.
W badaniu przeprowadzonym przez TNS OBOP za podstawowe wskaźniki reputacji uznano referencję rozumianą jako gotowość do rekomendowania współpracy z firmą innym ludziom, postrzeganie firmy jako partnera biznesowego oraz jej zaangażowanie społeczne.

W kategorii marek motoryzacyjnych Michelin zajął 5 miejsce. Zwycięzcą okazała się marka Mercedes, a kolejne miejsca zajęły Volkswagen, Toyota oraz BMW. Godło PremiumBrand przyznane zostało w ośmiu kategoriach: Motoryzacja, Telekomunikacja/technologia, Finanse, Handel i Usługi, Media, Dom i biuro, Zdrowie i uroda oraz Żywność.

„PremiumBrand to na pewno powód do dumy i kolejny dowód na uznanie, jakim cieszy się marka Michelin w Polsce. Warto podkreślić, że jesteśmy jedyną firmą oponiarską, która otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.” – powiedziała Ewa Konopka, rzecznik prasowy Michelin Polska S.A.

Jak dowiodło badanie, markę Michelin najwyżej oceniają mężczyźni oraz osoby korzystające z produktów marki Michelin. Jednocześnie, osoby korzystające z produktów Michelin uważają się za bardziej zaangażowane społecznie.

PremiumBrand jest jedynym na polskim rynku projektem, który w szeroki sposób bada reputację marek w biznesie. Badania do IV edycji zostały przeprowadzone przez TNS OBOP w kwietniu i maju 2009. W badaniu wzięło udział 67 marek i 30 firm. Metodologia PremiumBrand została opracowana przez dom badawczy MAISON. Organizatorem rankingu jest agencja MMT Management.
Michelin jest jedyną firmą oponiarską, która otrzymała godło PremiumBrand. W ubiegłych latach firma Michelin trzykrotnie otrzymała Nagrodę Satysfakcji Klientów „Gold Standard” (badanie to również przeprowadzone było przez TNS OBOP).


Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Grupa Michelin produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności – są to opony do samochodów – osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, sprzętu rolniczego i budowlanego, motocykli i promów kosmicznych, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe (viamichelin.com). Siedzibą koncernu jest Clermont-Ferrand we Francji. Firma jest obecna w 170 krajach, ma zakłady produkcyjne w 19 różnych krajach.

Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj