ContiWinterContact TS 830 liderem wśród opon zimowych

Tytuł „Auto Lidera 2008” z pewnością ucieszy każdą firmę branży motoryzacyjnej działającą w Polsce. To wyróżnienie przyznają w głosowaniu Czytelnicy tygodnika „Motor”, miesięcznika „Auto Moto” oraz internauci.

ContiWinterContact TS830Już po raz siódmy, tym razem w salach stołecznego hotelu „Sheraton”, odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Auto Lider” przyznanych za rok ubiegły.
Wśród 11 kategorii konkursowych znalazło się miejsce dla branży oponiarskiej. Czytelnicy i internauci wybierali najlepszą i najciekawszą technologicznie oponę letnią i zimową. W grupie 26 zgłoszonych kandydatur – zaszczytny tytuł najlepszej opony zimowej, dyplom honorowy i statuetkę „Auto Lidera 2008” zdobyła najnowsza opona koncernu Continental – ContiWinterContact TS 830 zaprojektowana tak, aby harmonijnie współpracować z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa.

Continental jest jedną z pięciu największych na świecie firm w branży dostaw dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarczając opony, systemy hamulcowe, komponenty układów napędowych i systemów podwozi, oprzyrządowanie, elektronikę samochodową i elastomery techniczne, korporacja przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy i ochrony światowego klimatu. Korporacja zatrudnia obecnie około 150.000 pracowników w prawie 200 lokalizacjach w 36 państwach. Dział opon koncernu Continental jest Oficjalnym Sponsorem Mistrzostw Świata FIFA 2010TM, które odbędą się w Afryce Południowej.

Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj