Nowości AEZ i DOTZ: ekspresja, elegancja, czy ekstrawagancja ?

Ostatni rok bardzo pracowity dla projektantów AEZ i DOTZ, którzy podjęli próbę zaspokojenia najbardziej wymagających gustów. Na 2008 rok przygotowali po kilka nowych propozycji.

Zarówno marka AEZ, jak i DOTZ postarała się, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie amatorów felg kolorowych, a przede wszystkim czarnych. Ubarwione czernią zostały znane propozycje AEZ Intenso i AEZ Phoenix. Całkowitą nowością sąprawdziwie tuningowe alufelgi DOTZ Shuriken występujące w trzech wersjach kolorystycznych. Ci którzy lubią, aby auto miało sportowy charakter z pewnością z przyjemnością sięgną po czarną, złotą lub białą odmianę tej felgi. Reprezentantem ostrego tuningu jest również czarno srebrna felga DOTZ Hanzo. Czarne oblicze zyskał również zupełnie nowy model DOTZ Hamada gorąco polecany off – road’owcom. AEZ Tacana to nowy model który ma pięć rozgałęzionych ramion w kolorze antracytowym. Zarówno kształt i kolor składają się tu na ostateczny efekt: perfekcję i wyrafinowanie. AEZ ma również nową propozycję dla SUV’ów - AEZ Sotara. Zaletą tej felgi jest nie tylko przystosowanie do dużych obciążeń, ale jednocześnie ekskluzywny i dynamiczny design.


Felga AEZ Intenso dark AEZ Intenso dark - intensywny czarny
Zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym AEZ Intenso dark nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Podwójne ramiona, maksymalnie wydłużone poprzez głębokie wcięcia do środka felgi świetnie wpasowują się w obecny trend felg eleganckich, ale jednocześnie nowoczesnych. Modernistyczny charakter podkreślają ozdobne, ostro wycięte elementy na rancie. Nowa wersja Intenso z polerowanymi ramionami i czarno - matowym wnętrzem znajdzie się na pewno w kręgu zainteresowania amatorów czarnych felg. Niemniej jednak nie tylko atrakcyjny, dynamiczny wygląd Intenso dark przyciąga uwagę. Przyczynia się do tego również wyposażenie tej felgi w nowoczesną technologię EH2 z kołnierzem, pozwalającą na używanie opon typu run-flat.
AEZ Intenso dark dostępna jest w rozmiarach: 6,5 x 16” oraz 7 x 16”.


Felga AEZ Phoenix dark AEZ Phoenix dark - rewelacyna propozycja do SUV’ów
AEZ Phoenix dark to nowa rewelacyjna propozycja do SUV’ów. Bardzo wyrafinowany design wzmocniony czarnymi matowymi ramionami podkreśli wyjątkowy wygląd każdego SUV’a takiego jak Mercedes M Class, Porsche Cayenne czy BMW X5, X3.


Felga DOTZ Shuriken black Felga DOTZ Shuriken gold Felga DOTZ Shuriken white DOTZ Shuriken - bezkompromisowa, mocna, przekorna.
Shuriken to nowa propozycja DOTZ do samochodów z charakterem. DOTZ Shuriken black to felga z czarnymi i polerowanymi ramionami, sprawiająca wrażenie pędzącego pocisku podczas jazdy, a podczas postoju daje powody do dumy swojemu właścicielowi surowym, ale pełnym energii designem. DOTZ Shuriken występuje również w bardzo tuningowej wersji gold z na przemian srebrnymi i złotymi ramionami oraz wersji white z na przemian białymi i srebrnymi ramionami. DOTZ Shuriken można w łatwy sposób zindywidualizować dzięki dołączonemu do felgi pakietowi wymiennych kapsli i stickers’ów na ramiona felgi lub szyby.
DOTZ Shuriken dostępna jest w rozmiarach 6.5x15, 7x16, 7x17, 8x17, 8x18, 8x19.
Wolisz niebezpieczny czarny, ofensywny złoty czy chłodny biały? Którąkolwiek wersję wybierzesz, zawsze otrzymasz felgę DOTZ w najwyższej jakości.


Felga DOTZ Hanzo
DOTZ Hanzo -tuningowy przebój roku.
Nowy DOTZ Hanzo, niewątpliwie może dostarczyć Ci wiele emocji. Czarno - srebrna felga pełna dynamizmu może być zindywidualizowana dzięki wymiennym środkowym kapslom z rozmiarem felgi w kolorze żółtym, pomarańczowym, zielonym lub srebrnym. Dodatkowo można zmienić kolor napisu DOTZ na ramieniu felgi dzięki wymiennym kolorowym stickers’om.
DOTZ Hanzo dostępna jest rozmiarach 8x17, 8.5x18, 8x5x19, 9.5x18, 9.5x19 cali.


Felga DOTZ Hammada dark
DOTZ Hammada dark - ekstremalnie mocna i wytrzymała
DOTZ Hammada dark to siostra felgi DOTZ Hammada z wewnetrzną częścią w czarnym kolorze. Idealna do prawdziwych offroad’owych aut takich jak Jeep Wrangler, Land Rover Defender, Nissan Patrol. Ekstremalnie mocna, nadzwyczajnie wytrzymała felga aluminiowa o pięciu srebrno-czarnych ramionach.
DOTZ Hammada dark występuje w rozmairach:7x15, 8x16, 8x17, 8.5x18 cali.


Felga AEZ Tacana
AEZ Tacana - mocna felga na każda okazję
Nazwa tej felgi pochodząca od ponad 4000 metrowego wulkanu leżącego na granicy Gwatemali i Meksyku, słusznie przywołuje na myśl niepohamowaną siłę, bezgraniczny i nieposkromiony ogień wulkanu. AEZ Tacana prezentuje najnowszy design, gdzie tematem przewodnim jest moc i siła. Dzięki pięciu rozgałęzionym ramionom osiągnięto efekt felgi mocnej i dynamicznej. Do tego trzeba dodać lakier nadający feldze kolor antracytowy, poprzez który felga wydaje się być tytanowa. Zarówno kształt i kolor składają się tu na ostateczny efekt: perfekcję i wyrafinowanie.
AEZ Tacana dostępna jest w atrakcyjnych rozmiarach od 15 do 19 cali (6.5x15, 7x16, 7x17, 8x17, 8x18, 8x19).


Felga AEZ Sotara
AEZ Sotara - ekskluzywny i dynamiczny design
AEZ ma również nową propozycję o SUV’ów.
Zaletą AEZ Sotara jest nie tylko przystosowanie do dużych obciążeń, ale jednocześnie ekskluzywny i dynamiczny design.
AEZ Sotara występuje w rozmiarach: 8.5x18, 8.5x20, 10x22 cali.


Źródło: Alcar
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj