Rozbudowa Bridgestone

Bridgestone rozbudowuje Północnoeuropejskie Centrum Logistyczne w Zeebrugge. Celem projektu jest wsparcie rozwoju Bridgestone Europe, poprzez poszerzenie zakresu oferowanych usług i stałe podnoszenie jakości obsługi europejskich klientów.

Rozbudowa Europejskiego Centrum Logistycznego Bridgestone w Zeebrugge w BelgiiCentrum od jego otwarcia w 1998 roku rozbudowywano już dwukrotnie w celu usprawnienia procesu zaopatrzenia sieci dealerskich w krajach Beneluksu, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Skandynawii. Rosnąca sieć żeglugi morskiej krótkiego zasięgu w Zeebrugge odegrała znaczącą rolę w osiągnięciu przez Bridgestone zamierzonego poziomu rozwoju.

Rozbudowa Centrum Logistycznego będzie realizowana w dwóch fazach. Pierwsza faza, której finalizacja jest planowana na trzeci kwartał 2009 roku, obejmie budowę magazynu o powierzchni 18 000 m2 na 3 hektarach powierzchni. Faza druga, dla której przygotowano obszar 3,68 hektara, zakłada budowę dodatkowego magazynu
o powierzchni 20 000 m2. Obecnie magazyny Bridgestone w Zeebrugge zajmują
9 hektarów i mieszczą blisko 1,1 miliona opon. Realizacja projektu zakłada inwestycję
w wysokości około 14 milionów euro.

Północnoeuropejskie Centrum Logistyczne zatrudnia aktualnie 140 osób, a jego plan rozbudowy stwarza dodatkowo 40 nowych miejsc pracy.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj