Kobieta najbezpieczniejszym kierowcą w Polsce

Jolanta Iwanicka Kierowcą Roku 2008 programu www.defensywnikierowcy.pl- Bezpieczne Auto Firmowe.

Jolanta IwanickaKierowcą Roku 2008 programu na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego www.defensywnikierowcy.pl - Bezpieczne Auto Firmowe została Jolanta Iwanicka, Kierownik Działu Organizacji Projektów w Beck & Pollitzer Polska z Sosnowca. W pierwszej edycji ww. programu, organizowanego przez miesięcznik "Auto Firmowe", a sponsorowanego przez Goodyeara, wzięło udział ogółem blisko dziesięć tysięcy internautów.
Program www.defensywnikierowcy.pl– Bezpieczne Auto Firmowe rozpoczął się w maju br. Codziennie biorą w nim udział setki internautów. Od momentu startu strona internetowa www.defensywnikierowcy.pl jest stale wzbogacana o nowe funkcjonalności. „Wielu internautów zmaga się z kursem e-learningowym” – powiedziała Dorota Murzyńska, członek zarządu IPM. „Dziś to już ponad dwa tysiące osób, które pomyślnie go ukończyły. To wielki sukces tego programu”– dodała D. Murzyńska.

„Dzięki programowi www.defensywnikierowcy.pl - Bezpieczne Auto Firmowe rośnie w naszym kraju grono kierowców, którzy mają świadomość tego jak właściwy styl jazdy wpływa na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Miło nam, że Goodyear może wspierać tak pożyteczną inicjatywę o charakterze edukacyjnym” – powiedział Łukasz Tłuchowski, senior brand manager marki Goodyear w Goodyear Dunlop Tires Polska.

Jak został wyłoniony Kierowca Roku 2008 programu www.defensywnikierowcy.pl
- Bezpieczne Auto Firmowe? Ośmiu finalistów I edycji programu, którzy ukończyli kurs e-learningowy i wzięli udział w konkursie, zakwalifikowało się do ścisłego finału. W Toruniu na początku października br. finałowa ósemka walczyła o nagrodę główną. Umiejętności każdego z finalistów oceniali czterej instruktorzy Toruńskiej Akademii Jazdy. Testy praktyczne odbywały się podczas jazdy w mieście i na autodromie. „Kierowcy zostali poddani specjalnemu audytowi bezpieczeństwa i testowi teoretycznemu z zakresu wiedzy o defensywnym stylu jazdy. Kompleksowe, wielogodzinne szkolenie pozwoliło nam na wybór najlepszego defensywnego kierowcy” - powiedział Bogusław Bach, szef Toruńskiej Akademii Jazdy.

Kierowca Roku 2008, czyli Jolanta Iwanicka ma 32 lata, a prawo jazdy od 1997 roku. Zawodowo zajmuje się relokacją fabryk i zakładów produkcyjnych, rocznie przejeżdżając ponad 30 tys. kilometrów. „Uważam, że takie szkolenia powinny być obowiązkowym elementem programu kursów na prawo jazdy” - powiedziała laureatka odbierając nagrodę. „Swoim stylem jazdy staram się zadać kłam stereotypowi ‘baby za kółkiem’. Uważam, że z prowadzeniem samochodu radzę sobie nieźle i nigdy nie mówię o sobie, iż jestem dobrym kierowcą. Z każdym kilometrem nabieram doświadczenia i mam świadomość, że jeszcze wiele powinnam się nauczyć. Lubię ambitną jazdę samochodem, staram się być świadomym kierowcą, który myśli o innych i za innych przewidując ich reakcje i zachowanie na drodze” – dodała J.  Iwanicka.

Kampania informacyjna programu www.defensywnikierowcy.pl rozpoczęła się w maju. Do początku października br. do programu zgłosiło się prawie 10 tys. użytkowników. Ideą programu jest zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego i świadomości kierowców, poprzez popularyzację zasad jazdy defensywnej (Defensive Driving) wśród kadry kierowniczej oraz pracowników firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, użytkujących samochody służbowe.

Więcej informacji można znaleźć na: www.defensywnikierowcy.pl .

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 60 zakładach w 26 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Goodyear zatrudnia ponad 70.000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Źródło: Goodyear
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj