Kompleksowa oferta Bridgestone na targach IAA Commercial Vehicles 2008

25 września w Hanowerze rozpoczną się targi International Motor Show Commercial Vehicles 2008, podczas których Bridgestone na 265 metrach kwadratowych zaprezentuje kompleksową ofertę produktów i usług dla pojazdów użytkowych.


GREATEC Mega Drive M709Prezentacja jednego z największych producentów opon na świecie potrwa do 2 października 2008 roku. Wśród produktów nie zabraknie opony M749 – lidera wśród opon zapewniających ekonomiczną jazdę, dzięki osiąganym długim przebiegom, niskim oporom toczenia i możliwości bieżnikowania Wśród prezentowanych produktów znajdzie się również opona GREATEC Mega Drive M709 - ulepszona wersja M729. To szeroka opona, będąca zamiennikiem opon bliźniaczych na oś napędową do ciężarówek i autobusów. M709 charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością przy zachowaniu bardzo niskich oporów toczenia oraz odpowiednio niższego zużycia paliwa w porównaniu do opon podwójnych.

Poza ofertą produktową, Bridgestone zaprezentuje w Hanowerze najnowocześniejsze projekty i usługi. Należą do nich Total Fleet Management dla wydajnego zarządzania flotą oraz system T2i - interaktywne narzędzie służące do administracji i monitoringu opon.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj