Znakomite bezpieczeństwo dla auta dostawczego dzięki Kleber Transalp 2

Nowa opona do samochodów dostawczych Kleber Transalp 2, dzięki swojej niezawodności i bezpieczeństwu spełnia najważniejsze wymagania zawodowych kierowców podróżujących w zimowych warunkach.

Ponadto jej użytkownicy będą mogli korzystać ze wsparcia Kleber Assistance.

Zimowe opony do samochodów dostawczych muszą nie tylko umożliwiać bezpieczne poruszanie się po drogach przy zmiennych warunkach pogodowych. Ich zadaniem jest także zapewnienie niezawodności, która w konsekwencji przekłada się na terminowość dostaw i rentowność pojazdów. Aby spełnić te wymagania wprowadziliśmy nową oponę Transalp 2 – powiedział Tomasz Młodawski, menedżer produktu Kleber.

Kleber Transalp 2Bezpieczeństwo we wszystkich warunkach zimowych
Zima to nieustannie zmieniające się warunki na drodze. W ciągu kilku godzin sucha i czysta nawierzchnia może zostać przykryta grubą warstwą śniegu, która znacznie utrudnia pewne prowadzenie pojazdu. Z myślą o takich warunkach opona Kleber Transalp 2 została wyposażona w duże, kierunkowe klocki bieżnika, dające efekt gąsienicy. W nowej oponie zwiększona została także gęstość lamel. Dzięki temu przyczepność na śniegu opony Transalp 2 wzrosła o ponad 50% . Dodatkowo poszerzone zostały kanały odpowiedzialne za odprowadzanie wody oraz topniejącego śniegu spod opony. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom Kleber Transalp 2 umożliwia bezpieczne i pewne prowadzenie pojazdu.

Mocna i niezawodna opona
Aby sprostać zadaniom jakie stawiane są przed pojazdami dostawczymi, konstruktorzy opon Kleber Transalp 2 musieli uwzględnić dodatkowe czynniki, niespotykane w oponach do samochodów osobowych. Chodzi tu zarówno o zwiększone obciążenie ogumienia oraz częste narażenie go na różne uszkodzenia mechaniczne. Z myślą o zwiększeniu odporności i żywotności opony, Kleber Transalp 2 został wyposażony w dodatkowy podkład ochronny pod bieżnikiem o grubości 4 mm. Ponadto, Kleber Transalp 2 zyskał solidne barki oraz klocki zapewniające oponie znakomitą powierzchnię styku z podłożem.

Kleber Assistance
Użytkownicy Kleber Transalp 2 mogą skorzystać ze wsparcia gwarantowanego im przez program Kleber Assistance. Jest to błyskawiczna usługa dostępna przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu w przypadku przebicia lub uszkodzenia opony w miejscu unieruchomienia pojazdu. Dzięki Kleber Assistance serwisant dojedzie do unieruchomionego auta w ciągu godziny od przyjęcia zlecenia. Gdy naprawa na miejscu okaże się niemożliwa, pojazd zostanie odholowany do najbliższego punktu sprzedaży opon Kleber lub do miejsca zamieszkania kierowcy. W tym drugim przypadku odległość i koszty nie mogą jednak być wyższe niż w sytuacji transportu do punktu serwisowego. Pasażerom auta, przysługuje także bezpłatny przejazd do miejsca, gdzie odholowano samochód.

Kleber Transalp 2 będzie dostępny w 16 rozmiarach, dzięki czemu pokryje ponad 80 procent segmentu opon do samochodów dostawczych.

Dostępne rozmiary:
szerokość: od 185 do 225 mm
średnica osadzenia: od 14" do 16"
profile: od 65 do 80
indeksy prędkości: R, T

Źródło: Kleber
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj