Bridgestone laureatem nagrody Ford Q1

Fabryki Bridgestone w Poznaniu i w Béthune otrzymały prestiżową nagrodę Ford Q1 za doskonałą i niezmiennie wysoką jakość dostarczanych opon.

Ceremonia wręczenia nagrody polskiej fabryce odbyła się 27 sierpnia br. w Poznaniu.
Prezes Bridgestone Poznań Masayuki Sorioka odbiera nagrodę z rąk Svena Wunstorfa, Starszego Inżyniera Produktu STA w Ford EuropeEuropejski Oddział Jakości i Zaopatrzenia Ford Europe przyznaje certyfikat „preferowanego statusu jakości” Q1 tylko dostawcom, którzy przez ściśle określony okres zachowali niezmienny poziom doskonałości w ocenie klienta, spełniając jednocześnie surowe wymagania dotyczące jakości, wydajności i procesu obsługi. - Jesteśmy dumni z certyfikatu Q1 w uznaniu niezmiennie wysokiej jakości opon oraz usług Bridgestone. Bardzo dziękuję zespołowi Bridgestone Poznań. Jestem przekonany, że sukces ten pozwoli kontynuować nasze długie i udane partnerstwo z Ford Europe - podsumował  Masayuki Sorioka, prezes Bridgestone Poznań.

Od otwarcia w 2000 roku, w Bridgestone Poznań wyprodukowano ponad 3 miliony opon na potrzeby fabrycznego wyposażenia pojazdów marki Ford, z oponami wysokich osiągów Bridgestone Turanza ER300 i oponami Turanza ER300 run-flat włącznie.

Nagroda Q1 dla poznańskiej fabryki Bridgestone to nie pierwsza nagroda przyznana producentowi opon przez Ford Europe. W marcu 2008 roku certyfikat Q1 otrzymał również zakład produkcyjny Bridgestone z francuskiego miasta Béthune.
– Przy produkcji dla Ford Europe sięgającej blisko pół miliona opon rocznie, to ogromny sukces. W imieniu własnym oraz pracowników Bridgestone Bethune zapewniam, że zrobimy wszystko,aby nie tylko spełnić, ale również podnieść kryteria, wymagane do nagrody Ford Q1 w przyszłości – dodaje Bruno Capron, Dyrektor Zarządzający Bridgestone Béthune.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj