Opony przemysłowe Continental

Wysoka jakość i wydajność opon przemysłowych Continental SC15 sprawdza się u austriackiego producenta pojazdów Magna Steyr.

Magna Steyr oferuje producentom samochodów szeroką gamę usług, począwszy od produkcji podzespołów aż do montażu całych pojazdów. Do stałych klientów firmy należą takie prestiżowe marki jak: Saab, Jeep, Daimler, Chrysler i BMW. Płynność procesów produkcyjnych ma zasadnicze znaczenie, dlatego sprawny przeładunek materiałów i podzespołów jest bardzo ważnym elementem działalności austriackiej firmy.

Continetal SC15Magna Steyr współpracuje z Działem Opon Przemysłowych Continental już od blisko 10 lat. Flota 280 wózków widłowych eksploatowanych w zakładzie jeździ po jasnych podłogach przemysłowych z prędkościami dochodzącymi do 20 km/h. Wózki przewożą ładunki o masie nawet 5 ton, które są układane na regałach wysokich na 4 metry.

Wilhelm Pfander, kierownik warsztatu serwisującego zakładowe wózki widłowe, nie ukrywa zadowolenia z produktów Conti: „Opony SC15 Clean cenimy szczególnie za znakomitą i niezmienną jakość, a także długie bezawaryjne przebiegi”.
Wilhelm Pfander przetestował niemal wszystkie opony na rynku, ale w pełni przekonany jest tylko do ogumienia przemysłowego Continental, które gwarantuje krótkie przestoje wózków i duże przebiegi.

Źródło: Continental
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj