Precyzja i przyjemność prowadzenia dla profesjonalistów

BFGoodrich przedstawia nową oponę Activan przeznaczoną do samochodów dostawczych.

BFGoodrich ActivanWprowadzając na rynek oponę Activan BFGoodrich oferuje kierowcom samochodów dostawczych właściwości, które mają sprawić, że codzienne użytkowanie auta będzie źródłem satysfakcji. Activan jest nie tylko wytrzymały, co zdaje się być koniecznym wymogiem w przypadku opony dostawczej, ale zapewnia także dobre prowadzenie i przyjemność z jazdy.
Dobre prowadzenie, które zapewnia opona dostawcza BFGoodrich Activan, oznacza doskonałą kontrolę zarówno podczas jazdy po mokrej jak i suchej nawierzchni. Przyczepność podczas deszczowej pogody jest zasługą licznych krawędzi, które rozcinają powierzchnię wody i zapewniają przyczepność. Z kolei podczas poruszania się po suchej jezdni, pewne prowadzenie zapewniają masywne klocki bieżnika, które swoją powierzchnią przylegają do nawierzchni.
Efektem zastosowania w oponie BFGoodrich Activan masywnych klocków na całej szerokości bieżnika jest, oprócz przyczepności, wyjątkowa stabilność prowadzenia opony. Sztywność bieżnika w połączeniu z dużą szerokością bieżnika pozwala na łatwe utrzymanie toru jazdy i czerpanie prawdziwej przyjemności z prowadzenia.
Wspomniana na początku wytrzymałość opony BFGoodrich Activan jest konieczna ze względu na duże obciążenia, z którymi musi ona sobie radzić podczas codziennego użytkowania. Aby uchronić oponę przed licznymi uderzeniami wzmocniono jej boczną strukturę.

Opona do samochodów dostawczych BFGoodrich Activan jest oferowana obecnie w następujących rozmiarach:
szerokość : od 165 do 225 mm
średnica: od 14’’ do 16’’
profile: 75 - 65
Indeks prędkości: R,S,T

Źródło: BFGoodrich
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj