EURO 2008 na oponach Continental

Dzięki ogumieniu Continental, piłkarze będą podróżować bezpiecznie i komfortowo podczas Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii.

Continental HSL1 Euro 2008Ostatnia runda losowań Euro 2008 podzieliła 16 zakwalifikowane zespoły na 4 grupy. Drużyny piłkarskie będą grały w 8 miastach na terenie Austrii i Szwajcarii. Ze względu na to, że preferowanym przez sportowców środkiem transportu pomiędzy miejscami rozgrywek piłkarskich są autokary, Continental skorzystał z tej wspaniałej okazji i przygotował oponę ze specjalnie zaprojektowanymi ścianami bocznymi, aby podkreślić rangę wydarzenia.
Opona autokarowa 295/80 R 22.5 HSL 1 eksponuje stylizowane emblematy sportowe oraz żółte logo Continental wtopione w ściany boczne. Specjalnie opracowane geometryczne wyżłobienia opony zapewniają jej cichą pracę, podczas gdy ich szerokość generujejednolity wzór styczności z podłożem. Znaczenie opon bywa bagatelizowane, ale przecież są one jedynym łącznikiem pojazdu z nawierzchnią. Nowoczesne technologicznie opony Continental zapewnią komfort jazdy piłkarzom, a także przyczynią się do bezpiecznego dotarcia na stadiony. Warto też wiedzieć, że opona HSL 1 charakteryzuje się bardzo niskimi oporami toczenia, co przekłada się na wymierne oszczędności paliwa.

Źródło: Continental
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj