Partnerzy wskazują drogę do zwiększenia sprzedaży opon

Włoska Grupa Marangoni oraz Continental AG podpisały list intencyjny w sprawie globalnej współpracy biznesowej w przyszłości.

Zgodnie z zapisem w powyższym dokumencie, Continental zagwarantuje Marangoni licencję na wyłączność na wprowadzanie na rynek marki ContiTread.
ContitreadContinental udziela włoskiej firmie specjalizującej się w bieżnikowaniu opon prawa do produkcji i sprzedaży bieżników marki ContiTread wulkanizowanych na zimno. „Marangoni i Continental od wielu lat współpracują bardzo udanie w wielu obszarach i dziedzinach. Te partnerskie relacje w biznesie pozwolą nam na uzupełnienie naszej dotychczasowej, owocnej współpracy o bardzo ważny aspekt”, stwierdza Eckhard Wilanek, dyrektor zarządzający ds. floty i bieżnikowania.
Obie firmy oczekują, że nawiązanie współpracy spowoduje szybki wzrost wartości i udziału firm na rynku światowym - Marangoni poszerzy swą ofertę w zakresie bieżnikowania, natomiast Continental zdobędzie rynki dla swojej nowej oferty opon.

Źródło: Continental
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj